Cyberpunk 2077 o wiele większy od Wiedźmina 3!

Cyberpunk-2077-615x300

Wypowiedź jednego z twórców, o ogromnej skali projektu

Dobrze wiemy, że rok 2015 jest przeznaczony dla Wiedźmina. Wielkimi krokami jednak zbliża się końcówka roku, darmowe DLC za nami, lada chwila zagramy w pierwszy dodatek do gry.

Redzi coraz bardziej wychylają się w kierunku ich kolejnej gry – Cyberpunka. Doszły do nas informacje o gigantycznej skali nowego RPG. Produkcja ma być jeszcze większa, bardziej rozbudowana i złożona niż Wiedźmin 3. Poniżej wypowiedź jednego z projektantów gry, Jose Teixeira, który jest odpowiedzialny za efekty wizualne:

Cyberpunk to o wiele większa gra, jaką kiedykolwiek tworzył CD Projekt RED. O wiele, o wiele większa. Pod względem potencjalnych problemów i złożoności oraz rozmiarów tego projektu wkraczamy tu na zupełnie nowe terytorium.

Po tej wypowiedzi widać skalę ambicji, jednakże dość mocno budzi niepokój i nasuwają się pytania, czy projekt ich nie przerośnie. Teixeira uspokaja:

Wiedźmin dosyć mocno pomógł Cyberpunkowi, bo tamta gra stawała się stopniowo coraz większym i bardziej złożonym tytułem, który nauczył nas wielu rzeczy. Prawdę mówiąc, praca nad Wiedźminem 3 była często brutalnym doświadczeniem, ale mogę zagwarantować, że Cyberpunk tylko nam tym skorzysta.

Osobiście Wiedźmin 3 bardzo mi się podobał. Po kilku dniach od premiery i w czasie ogrywania tytułu po raz pierwszy, zacząłem się już zastanawiać jak będzie wyglądała ich kolejna gra, widząc co oferuję Wiedźmin 3. Mam nadzieję, że Cyberpunk będzie równie świetny i znacząca podniesie poprzeczkę.

Pora zatem uzbroić się w cierpliwość, bo jak na razie nie znamy daty premiery, a nie nastąpi ona zbyt szybko.

Trzymam kciuki!

Autor: Bartosz Golak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *