Ark: Survival Evolved ma się czym pochwalić

arkkkk

Gra o dinozaurach coraz bardziej popularna

2 miliony. Tyle kopii (jak narazie) gry Ark: Survival Evolved zostało sprzedanych przez studio Wildcard. Współzałożyciel oraz dyrektor Jesse Rapczak podzielił się tą informacją na Reddicie w temacie „Ask Me Anything”. Zważywszy na to, że gra wciąż znajduje się w Steam Early Access jest to zdecydowanie ważny moment dla producenta gry.

Gra sprzedaje się w cenie 30 $ co znaczy że zarobiła już około 60 milionów zielonych. Obecnie trwa zniżka na Steamie, którą można podłapać tutaj.

Ostatnio studio Wildcard zaprezentowało dwa nowe tereny: śnieżny oraz bagienny. W tym pierwszym konieczne będzie noszenie ciężkich i ciepłych ubrań aby nie zamarznąć, ponieważ temperatura spadnie tam poniżej zera, obecne będą również prehistoryczne jelenie oraz  tzw. „Dire Wolves”, które będzie można spróbować oswoić a następnie na nich podróżować.

ark_snow

 

Na bagnach też nie będzie kolorowo. Prehistoryczne węże, piranie, aligatory oraz dużo robactwa z chęcią dobiorą się do skóry graczy. Do gry dołączy również nowa kreatura o nazwie „Beelzebufo” – gigantyczna żaba, na którą oczywiście będzie można założyć specjalnie przeznaczone dla niej siodło oraz korzystać z jej języka do łapania innych zwierząt. Nie zabraknie też groźnych, trujących roślin, które pomimo swoich zabójczych możliwości, będą ważnymi składnikami w nowych przepisach. Zapowiada się niezła zabawa.

ark_swamp

 

Możemy być pewni, że pełnej wersji Ark: Survival Evolved nie otrzymamy przed latem 2016 roku. Natomiast gra pojawi się nie tylko na PC, ale również na PS4 oraz Xbox One.

Autor: Karol Bąk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *